Dwugłos trenerski

03.11.2017 (20:37) | don | skomentuj (3)
Poniżej przedstawiamy wypowiedzi obu trenerów po meczu Korona Kielce - Śląsk Wrocław.


 

Jan Urban: Nie ma co długo opowiadać o dzisiejszym spotkaniu. Korona wygrała zasłużenie. Zdominowała nas, kontrolowała mecz, stworzyła sobie sytuacje. Wiedzieliśmy, że Koronę można skontrować na własnym boisku. Korona jest zespołem, który angażuje wielu zawodników przed linię piłki i często się zdarza, że można to zrobić. My mieliśmy swoją sytuacje przy wyniku 0:0, oddaliśmy strzał w poprzeczkę, ale ta sytuacja powinna skończyć się co najmniej sytuacją sam na sam. I wtedy byśmy wiedzieli czy wyszlibyśmy na prowadzenie, czy też nie. Często tak się zdarza w meczach, że prowadzisz, zaczynasz być pewny siebie, grać piłką i wszystko się układa. Tak się dzisiaj nie stało. My nadal musimy czekać na przełamanie na wyjazdach. Mamy z tym niestety problem.


Gino Letteri: Był to ciężki mecz jak oczekiwaliśmy. Mówiliśmy od dwóch dni o tym, że to będzie ciężkie spotkanie. Drużyna to zrozumiała. Chcemy podziękować drużynie, jesteśmy dumni z tego co zespół pokazał. Taktycznie rozegrali to świetnie. Do końca grała to czego od nich chcieliśmy. Ważne jest to, że prowadząc nie przestaliśmy grać w piłkę. Drużyna zasłużyła na kilka dni wolnego. Musieliśmy w ostatnich meczach sporo kombinować bo cięgle ktoś wypadał. Zmiennicy zaprezentowali się znakomite. Specjalne wyróżnienie za dzisiejszy mecz dla Kosakiewicza. Pokazał 100% tego co potrafi.

KOMENTARZE
~ertyk(2017-11-03 23:17:35)
Co fakt to fakt. Taktycznie na rozwalcowali. Panie trenerze, prace domowe odrabiać! Już!
~Luka(2017-11-03 22:53:25)
Nie ma co sie pastwic nad trenerem ale rzeczywiscie mimo ze sa indywidualności to reki trenera tutaj nie widac. Druga sprawa to niestety Janek jest całkowicie bierny , tak jakby nie bardzo wiedzial co zrobic i jak zareagować.
A sami zawodnicy mimo zaangażowania nie bardzo potrafili niestety cos wymyśleć. Obym się mylił.
Hej Śląsk
~heniek(2017-11-03 21:13:27)
Jasiu bełkotać zaczynasz taktycznie tragedia obrona tragedia vacek cieno Pich od kąd gra na prawej stronie gdzie go przestawiłeś cieno patrzeć się nie da a tą gre kibice dali kredyt zaufania są na stadionie ale jak tak dalej będzie to nie będą chodzić na mecze a ten skład przewidziałem w zeszły piątek zero zaskoczenia tak jak pisalem taktyka na zero
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane