Tomasz Hołota: Straciliśmy szansę na odbicie się

27.10.2017 (23:16) | mkierakowicz | własne | skomentuj (0)
Tomasz Hołota: Dzisiaj nie było za dużo pozytywów. Kolejny mecz, który zaczynamy od 0-1. Ciężko tak się gra. Musimy to zmienić, bo tak nie może to wyglądać. Na pewno nie tak wyobrażałem sobie powrót do Wrocławia. Spędziłem tu 3 lata i miło je wspominam, jednak dzisiejszy dzień nie będę wspominał miło. Przegraliśmy 3-0 chociaż sytuacje mieliśmy.


 

Znowu to samo. Może mieliśmy sytuacje, większe posiadanie piłki czy podobne, ale nic z tego nie wynika - punktów za to nie dają. Nie umiemy udokumentować tej przewagi statystycznej. Nie wiem. Musimy się zastanowić. Za tydzień mecz z Legią i być może to będzie dla nas mecz przełomowy.

Te same grzechy. Z przodu nie idzie, a z tyłu wciąż te same błędy, zbyt łatwo padały bramki dla Śląska

Zgadza się. Bramki padały po błędach indywidualnych, które nie powinny się zdarzyć. Szczególnie w takim meczu, kiedy potrzebujemy punktów. Straciliśmy dzisiaj szansę na odbicie się. Jeszcze chwilę o tym meczu pomyślimy, ale od poniedziałku myślimy o Legii. Jest to dla nas mecz kluczowy, jeśli chcemy się odbić i do końca roku jeszcze zdobyć parę punktów.

Trochę tak wygląda, że Pogoń musi zdobywać te punkty do końca roku, a później w nowym roku to wszystko naprawiać

Tak trzeba myśleć - nie ma innego wyjścia. Źle to wygląda, nie tak jak wszyscy sobie wyobrażali. Zespół mamy na pewno lepszy niż miejsce na to wskazuje. Za samo to, że mamy dobry zespół punktów jednak nie przyznają. Musimy grać może brzydziej, konkretniej, przede wszystkim skuteczniej. Tutaj na pewno są duże braki w skuteczności i konkretnej grze. My o tym wiemy, ale jeszcze nie umiemy tego wdrożyć.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane