Jan Urban: To nie było łatwe spotkanie

27.10.2017 (21:35) | mkierakowicz | własne | skomentuj (0)
Jan Urban: Bardzo ważne zwycięstwo. Po tej porażce w Płocku cieszyliśmy się w pewnym sensie, że gramy u siebie tak szybko, bo to jest najlepsza recepta - zwycięstwo w kolejnym spotkaniu. Wbrew pozorom to nie było łatwe spotkanie. Dzisiaj można wyróżnić wielu zawodników. Kuba Wrąbel wybronił wiele groźnych sytuacji. Ta pierwsza to parada mistrzowska.


 

Strzelił Arek, strzelił Marcin Robak swoje bramki. Ale chciałem podkreślić bardzo grę Srnicia, w ogóle bardzo dobrą grę trzech środkowych pomocników. Robert? Wydaje mi się sprawdzić się ten eksperyment. Zagrał naprawdę dobrze, nawet miał swoją asystę. Fajnie, ale nie było dziś łatwo.

Co się stało z Sito Rierą? Czemu nie grał?

Nie był do dyspozycji. Nie mógł dzisiaj zagrać. Zobaczymy czy jak ta kontuzja będzie wyglądała. On ma problemy z kolanem.

Ma trener pretensję za te kartki w końcówce meczu?

Mam pretensje. Będziemy oczywiście o tym rozmawiać. Sytuacja jest taka, że nie jest nas wielu - wystarczy zobaczyć na ławkę rezerwowych. Wcześniej czy później te kartki będą się kumulować i będziemy musieli sobie z tym radzić. Oby tak szło, że jeden wypada, a drugi wraca.

Zmiany trochę późno. Czy nie myślał Pan o wpuszczeniu chłopaków wcześniej?

Nie, bo widziałem że Pogoń cały czas dochodziła do sytuacji strzeleckich. Wpuścić dwóch młodych chłopaków od razu do środka pola - to są bardzo newralgiczne pozycje, jeśli chodzi o kontrole spotkania. Mecz się może skomplikować w 2-3 minuty i nie odważyłem się na to. Gdyby widział, że te spotkanie my kontrolujemy, a przeciwnik ma problem ze stwarzaniem sytuacji, na pewno bym tak zrobił. W tej sytuacji nie chciałem tego robić.

Przytulił Pan Arka Piecha. On został długo na boisku mimo, że według nas trochę za długo

On grał trochę na innej pozycji. Sytuacja tego wymagała. Ja wiem, ze on jest pracowitym zawodnikiem. Daje z siebie wszystko co ma. Dla każdego napastnika strzelenie bramki to jest dodatkowa pewność siebie.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane