Jan Urban: To był prezent

24.10.2017 (01:02) | mkierakowicz | własne | skomentuj (7)
Jan Urban: Dzisiaj to był przykład, jak można sobie skomplikować spotkanie i praktycznie oddać je przeciwnikowi po pierwszej połowie.


 

Jak z perspektywy trenera ogląda się taki mecz, w którym po 12. minutach wszelkie założenia taktyczne się sypią?

To nie jest problem, bo to są sytuacje, które się zdarzają - mam tu na myśli czerwoną kartkę i rzut karny. Natomiast zachowanie drużyny po tym fakcie musi być zupełnie inne. Stąd też zmiany w drugiej połowie i inne zachowanie zespołu - dużo głębiej, czekaliśmy na Wisłę. Po bramce chcieliśmy odrabiać straty szybko, jednak Wisła nas kontrowała i wykorzystała to bezlitośnie. Zdarzają się takie spotkania i dzisiaj z naszej strony to był prezent.

Zmiany dzisiaj były dość odważne. Debiut Poprawy w ekstraklasie. To był taki mecz, kiedy można było się pokusić o takie zmiany?

Powiem tylko tak, ma Pan rację.

KOMENTARZE
~WKS(2017-10-24 20:08:42)
Trenerze hulało jak grał pan jak człowiek 2 defensywnymi pomocnikami, trzeba zostawic sny o potedze i wrocic do korzeni.
~bj(2017-10-24 17:16:56)
Pytanie do JU : Czy po zwyciestwach z legią i lechem oraz remisie z górnikiem, uznałeś Janku, że masz taką "galaktyczną" drużyne,że czas im trochę odpuścić i popykać, w ostatniej przerwie na reprezentację w siatkonogę, ZAMIAST SOLIDNIE TRENOWAĆ!? Dziadków Madeja, Celebana, Piecha, Cotrę, Pawelca czas posadzić na ławkę, bo ich jesienne lumbago dopadło(starośćnie radość) .... Vackowi dodatkowe treningi motoryczne ,bieganie po parku(coś tam z planów treningowych Sebino P chyba w klubie zostało?). Janku bierz sie chłopie do roboty , bo listopada we Wrocławiu nie doczekasz :) Szkoda Bili, może oddadzą go w Płocku za Piecha ?
~Cook(2017-10-24 15:44:37)
Moze posadzić Jakuba W.na ławce na jeden mecz
~Kriss(2017-10-24 15:28:30)
Panie trenerze dlaczego po czerwonej kartce zespół nie został ustawiony od razu tak jak na 2 połowę dla mnie to wyglądało na brak reakcji Pana albo samych zawodników niby tak doswiadczonych
~Lolek(2017-10-24 10:52:15)
No to Panie trenerze niech pan coś z tym zrobi w następnym meczu. Nie można tak lekceważyć od początku, trza popracować nad tym może. Ta porażka to moim zdaniem zlekceważenie przeciwnika a potem panika.
~Pl(2017-10-24 09:51:50)
Trenerze trochę samokrytyki. Jak merytorycznie wytłumaczyć zdjęcie Chrapka w 16 min o zamienić go młodym Poprawą. Zabił pan chęć do gry w tym piłkarzu. To największa kara z możliwych dla piłkarza. A przecież to głównie dzięki chrapkowi wygrywał pan poprzednie mecze
~FCB. WKS(2017-10-24 08:05:51)
Dziwne to wszystlo, klepiecie Legie. Lecha, a na Plocku 4 do tylu. Co za paranoja. W 10tke mozna mecz tez wygrac,a nie panika,i poziom zenady.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane