Pierwsza porażka oldbojów

17.10.2017 (19:42) | Jacko | skomentuj (2)
Oldboje Śląska doznali pierwszej w tym sezonie porażki przegrywając w Oleśnicy z Pogonią 1:4. Śląsk zagrał słabsze spotkanie ale zdecydowanie negatywnym bohaterem meczu był sędzia.

Arbiter w I połowie kilka razy odgwizdał wyimaginowane spalone graczy Śląska jednoczenie przymykając oko na podobne sytuacje po drugiej stronie boiska. Nie zareagował na ewidentny faul w polu karnym na Moskalu. Najlepszy strzelec Śląska wdał się w dyskusję i otrzymał drugą żółtą kartkę. Emocje były ale na meczach oldbojów rzadko za takie coś wyciąga się kartonik.

Pogoń w I połowie strzeliła 2 gole (z karnego i po kontrze). Na początku II połowy Pogoń zdobyła kolejną bramkę. Śląsk cały czas próbował gonić wynik i po szybkiej akcji Maciej Kowalczyk zdobył bramkę. Niestety po raz kolejny dał o sobie znać sędzia zawodów, który pozwolił gospodarzom na akcje bramkową mimo wyraźnego kilkumetrowego spalonego. Szkoda, że taka osoba psuje zabawę bo taką są rozgrywki oldbojów.

Skład Śląska: Zdrojewski - Kras, Brzęczek, Haliniak, Jankowski - Obała, Rosiński, Jawny, Draczyński - Maciej Kowalczyk, Moskal oraz Jasiński, Stańczak, Przybyła, Jagiełło