Śląskowi Jubilaci: Jarosław Fojut

17.10.2017 (11:36) | Claudia Haor | skomentuj (0)

30 lat kończy dziś były zawodnik WKS-u, Jarosław Fojut. Obecnemu defensorowi Pogoni Szczecin składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!


 

Jarosław Fojut rozegrał swój pierwszy mecz w zielono-biało-czerwonych barwach 28 lutego 2009 roku. Swój debiut we wrocławskiej drużynie mógł zaliczyć do udanych - w wyjazdowym spotkaniu przeciwko gdańskiej Lechii strzelił gola (Lechia 1:1 Śląsk). Na listę strzelców WKS-u wpisał się jeszcze raz, tym razem w sezonie mistrzowskim w starciu z Jagiellonią Białystok (Jagiellonia 0:2 Śląsk, 18 listopada 2011) W zespole z Oporowskiej wystąpił 67 razy. Przez 3 lata stanowił o sile środka obrony wrocławian, przyczyniając się do wywalczenia najważniejszego krajowego trofeum. W sezonie 2011/2012 zdobył ze Śląskiem Mistrzostwo Polski. W decydującym, ostatnim meczu ówczesnych rozgrywek z Wisłą Kraków niestety nie wystąpił. Na trzy kolejki przed końcem sezonu doznał poważnej kontuzji kolana.

Jarosławowi życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i dalszych sukcesów na piłkarskich boiskach!

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane