Kiko Ramirez: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

15.10.2017 (00:13) | mkierakowicz | własne | skomentuj (1)
Kiko Ramirez: Tak naprawdę potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Byliśmy w takim momencie, że naprawdę było to nam potrzebne. Liczy się to, że osiągnęliśmy sukces na ciężkim boisku z drużyną. którą nie grało nam się łatwo. Myślę, że sporo nas to kosztowało. Podsumowując myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo.


 

Wisła bardzo agresywnie zaczęła mecz. Czy taki był plan?

Taki był plan od samego początku. Dokładnie tak, jak to, że planem było dziś wygrać. Stworzyliśmy sobie od początku parę okazji, także Śląsk w tym aspekcie miał zagrania, które były dla nas niebezpieczne. Jest to dla nas ważna wygrana, zwłaszcza, że jak powtarzam, drużyna jest ciągle w budowie.

Był to na pewno najlepszy mecz Wisły na wyjeździe. Czy to był najlepszy mecz Wisły w całym sezonie?

Nie. Myślę, że ten mecz można określić jako kontynuacja meczu z Jagiellonią, gdzie wydaje mi się zasłużyliśmy na nieco więcej. Jednak nie udało się. Natomiast ten wynik, który udało nam się teraz osiągnąć na pewno jest rzeczą pozytywną.

Skąd pomysł żeby Zoran Arsenić zagrał na prawej obronie?

Ten chłopak ma wiele możliwości. Jak ściągaliśmy go to wiedzieliśmy, że może grać na prawej obronie, w środku i na lewej stronie. Jest to piłkarz bardzo interesujący z tego punku widzenia. Młody, silny - tworzy ważną część naszej drużyny.

KOMENTARZE
~WKS GLASGOW(2017-10-15 00:39:49)
$$$$$
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane