Wygrana rezerw w Wałbrzychu

02.10.2017 (09:06) | jacko | skomentuj (2)

Rezerwy wygrały mecz na szczycie pokonując w Wałbrzychu Górnika 2:0 (2:0). Podopieczni trenera Horwata rozegrali bardzo dobre spotkanie i udowadniają że są głównym faworytem do walki o awans.


 

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy stworzyli dwie groźne sytuacje (w jednej z nich piłka trafiła w słupek i poprzeczkę). Potem do głosu doszedł Śląsk. W 26 minucie po efektownym uderzeniu z ponad 25 m Adrian Łyszczarz strzelił swoją siódma bramkę w sezonie. W 33 minucie po ładnej akcji zespołowej Mateusz Czerwiński pokonał byłego bramkarza Śląska Damiana Jaroszewskiego. Popularny Jogi był jednym z lepszych graczy Górnika w tym meczu. Kilka minut później za ostry faul na Kierkiewiczu sędzia pokazał czerwoną kartkę Krzymińskiemu z Górnika.W II połowie rezerwy kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku i wynik meczu się nie zmienił.

Skład Śląska: Aleksander Sobczak - Poprawa, Caliński, Paweł Kucharczyk, Kierkiewicz (60. Kotfas), Danielik (90. Kazimierowicz), Sobczak (Tabaka), Pałaszewski (80. Krocz), Łyszczarz, Czerwiński (75. Jaroszyński), Scalet (80. Kubacki)

Rezerwy są liderem IV ligi mając tyle samo punktów co Foto Higiena Błyskawica Gać. Za tydzień właśnie z tym rywalem Śląsk zmierzy się u siebie w kolejnym meczu na szczycie. W barwach tej drużyny występuje Janusz Gancarczyk.

KOMENTARZE
Wojtek_bb(2017-10-02 09:51:45)
Ciężki, twardy mecz, czasem brutalny. Szkoda, że w drugiej połowie chłopaki nie wykorzystali chyba z 10 sytuacji, aby zabić mecz, a na końcu 10 minut nerwówki jak Górnik przycisnął. Z drugiej strony mają po 18-20 lat. 7 mecz bez stary gola z bilansem 20-0 :). Za tydzień Gać i trzeba pokazać, kto rządzi !
~Siwers(2017-10-02 09:17:05)
Przypdakiem nie Jaroszewski coś bardziej tak pamiętam
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane