Radosław Mroczkowski: Nasza gra była poprawna

29.09.2017 (21:12) | Pawlak | skomentuj (0)
Radosław Mroczkowski: Mamy za sobą dobre spotkanie. Może wynik 1:1 to nie jest powód do mega zadowolenia, ale widzieliśmy, że początek spotkania był dla nas bardzo nerwowy. Dopiero końcówka I połowy to była naprawdę dobra gra z naszej strony. Wyrównaliśmy i wierzyliśmy, że to utrzymamy w dalszej części spotkania.

Powiedzieliśmy sobie w szatni, że jeśli będziemy szli w tym kierunku, to mecz zakończy się dla nas pozytywnie. Nie udało się wygrać. Po tych ostatnich porażkach, ta gra była poprawna. Zespół fajnie popracował w tygodniu i wyeliminował sporo błędów, które nam się przytrafiły. To taki pozytyw na przerwę na reprezentację.

Mamy przerwę i można optymistycznie patrzyć na kolejne spotkania. Chcemy to jak najlepiej wykorzystać.