Grali młodzi

27.09.2017 (23:00) | Jacko | skomentuj (0)

Przedstawiamy kolejny raport z występów młodzieżowych zespołów Śląska. Zachęcamy do przesyłania wyników na mail jacko@slasknet.com.



 

Juniorzy starsi AP Śląsk (trener Sztylka) zremisowali w Poznaniu z Wartą 1:1. Bramkę dla Śląska strzelił z karnego Młynarczyk.
Skład Śląska: Mynarski – Ryl, Golak (84. Sosna), Sztylka, Pasternak, (60. Lewkot), Kuriata, Izydorczyk, Kotowicz, Młynarczyk, Buławski, Bergier (75. Czternastek).

Juniorzy starsi WKS Śląsk (DLJS, trener Maligranda) .pokonali w Polkowicach KS 1:0. Bramkę zdobył efektownym uderzeniem z rzutu wolnego Goździewski.
Skład Śląska: Rak - Chmulak, Supranionek, Błoński, Jasiński (Chojnacki), Makowski, Tylki (Bialik), Kazanecki, Goździewski (Winczura), Kamraj (Jędryczka), Kotleszka

Juniorzy młodsi AP Śląsk (DLJM, trener Jawny) pokonali Parasol Wrocław 6:1. Po 2 gole strzelili Skrzypek i Wypart a po 1 Basiński i Telatyński.
Skład Śląska: Korytkowski, Kruszewski (75'Ciszewski), Buksa (55'Burkowski), Łokietek, Bończa-Pióro (75'Leończyk), Stupieńko, Gadecki (60'Skrzypek), Szpakowski, Poniedziałek (70'Szczerba), Basiński (50'Wypart),Telatyński.
W kolejnym meczu nadrabiając zaległości z II kolejki Śląsk pokonał na wyjeździe Zagłębie Lubin.
Skład Śląska: Korytkowki, Łokietek, Poniedziałek, Szpakowski, Bończa-Pióro, Buksa, Kruszewski, Osiecki, Samiec-Talar, Stupienko, Telatyński oraz Burkowski, Hawryło, Paluszek, Skrzypek, Wypart.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (DLJM, trener Król) wygrali ze Ślęzą Wrocław 5:1. Bramki zdobyli Biliński Michalak po 2 oraz Łukasiewicz.
Skład Śląska: Czapran (Antosik) – Frankiewicz, Pabiniak, Żygadło (Sołtys), Łoniewski – Nazar, Głogowski, Biliński, Pisarski (Michalak), Łukasiewicz, Molenda (Myjak)

Juniorzy starsi WKS Śląsk (OLJS, trener Krupa) wygrali na wyjeździe z Polonią Środa Śląska 4:2. Gole strzelali Augustyn, Połomka, Czupry i Badowski.
Skład Śląska: Bestrzyński (Tatko)– Barański, Augustyn, Czupry, Mularczyk, Pająk, Połomka, Putkowski, Śmiałek, Szandrocho, Wojtasik oraz Badowski, Kluszczyński, Lobka, Ogonowski, Wawrzyniak

Juniorzy młodsi AP Śląsk (DLJM), trener Muzyka) pokonali KP Wołów 5:0. 4 gole strzelił Głowieńkowski 1 D Bąk
Skład Śląska: Chrobot - R.Bąk, Petyniak, Stańczak, Turkowyd, Olczak, Polak, Tandereszczak, Głowieńkowski, Mojka, D.Bąk oraz Draczyński.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (OLJM, trener Woźniak) zremisowali ze Sportingiem Wrocław 2:2.Bramki strzelili Jana i Sołtys.
Skład Śląska: Wrzos – Jana, Januszko, Kosyl, Kozyra, Kwaśniewski, Leśny, Maciołek, Markowski, Paprocki, Sołtys oraz Fiszer, Osowski i Łykowski.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (TLJM, trener Wiśniewski) rozgromili Plon Gądkowice 12:0. Gole strzelali K.Błażewicz 5, J.Mikstacki 2, P.Kita 2, F.Suszko, R,Rybak oraz zawodnik rywala po strzale samobójczym.
Skład Śląska: S.Andrzejczak, M.Zdobylak, F.Mikołajek, J.Mikstacki, N.Czupryna, M.Każmierczak, M.Rybka, P.Kita, F.Suszko, K.Błażewicz, Ł.Kargulewicz- J.Wołk, M.Siemko, R.Rybak, M.Jarczyński.

Trampkarze AP Śląsk (Makroliga Trampkarzy, trener Frańczak) wygrali w Zielonej Górze z Falubazem 3:0. Bramki strzelali Maruszak, Waksmundzki i Szmigiel.
Skład Śląska: Gasztyk – Maruszczak, Dachnowski, Konstanty, Kraśnicki, Marciniak,Paszkowski, Stawny, Stojanowicz, Szmigiel, Waksmundzki. Oraz Borzęcki,Istelski, Chrupała, Matyiak Olek, Paluzczak.

Trampkarze AP Śląsk (I WLT, trener Bielski) wgrali Polonią Wrocław 8:0. 2 gole strzelił Traczyk a po 1 Baj, Łąpa, Łyszczarczyk, Kaczmarczyk, Wyrzykowski, , Wiśniewski,
Skład Śląska: Łyszczarczyk, Janicki, Michhalski, Kaczmarczyk, Korba, Gersenstein, Łukawski, Jezierski, Wiśniewski, Wyrzykowski, Zabrzeski oraz Baj, Jundził, Łapa, Rusinowicz, Somkin, Traczyk, Burkowski.

Trampkarze WKS Śląsk (I WLT, trener Piekielny) pokonali Karkonosze Jelenia Góra 5:1. Wszystkie bramki dla Śląska strzelił Bartoń.
Skład Śląska: Bulman, Fulawka, Bartoń, Zawadzki, Grochowiina, Jaworski, Lazarowicz, Maszkowski, Nowicki, Podgórski, Rusek, oraz Szczepańsski, Grzelak, Grzesiak, Krzesak, Pabian, Sikora.

Trampkarze WKS Śląsk (OLT, trener Jagieła) przegrali z FC Wrocław Academy 2:3 a obie bramki dla Śląska strzelił Michalak.
Skład Śląska: Bulman – Łecki, Cychol. Droździak, Jaworski, Mokwa, Nowicki, Rusek, Sobków, Wańdoch, Zybura, SSuki, Michalak, Mielniczek, Norek, Ostrożyński, Turkiewicz.

Trampkarze WKS Śląsk (OLT, tremer Miśków) wygrali ze Ślęzą 6:4. 5 goli strzelił Leja a 1 Smela.
Skład Śląska: Głąb, Ferkalluk, Leja, Kluz, Libura, Moszakowski, Tomaszewski, Wandel, Żochowski oraz Dąbrowski, Hełmecki, Wągrowski, Kurowski.

Trampkarze WKS Śląsk (TLT, trener Zawadzki) wygrali z Forzą Wrocław 5:1. 3 gole strzelił Borkowski a po 1 Sendrowski i Bohdanowicz.
Skład Śląska: Paluch, Pietryka, Bohdanowicz, Borkowski, Brzostek, Głuchowski, Michellini , Popiołek, Rubaszek, Sendrowski, Torbus orz Kowalski, Pyka, Marciszewski, Wilk.

Młodzicy WKS Śląsk (IWLM, trener Piszczałka) pokonali Łużyce Lubań 7:1. 5 goli strzelił Szczyrbak a po 1 Sokołowski i Wójciak.
Skład Śląska: Cieleszczyn, Szczyrbak, Wójciak. Mostowik, Sokołowski, Wróblewski, Butra, Golińczak, Paliwoda oraz Jankowski, Lech, Lorkowski, Zienkiewicz, Kołodziej, Pichlak, Woźniczko.

Młodzicy WK Śląsk (OLM, trener Dzigoński) przegrali ze Ślęzą 0:3.
Skład Śląska: Sowa, Kowalów, Rogowski, Sołtowski, Banach, Jusza, Królikowski, Piestrak, Hotała, Janota, Księżopolski, Sztaba.

Młodzicy AP Śląsk (OLM, trener Domagalski) rozgromili Zorzę Pęgów 26:0 (w kategorii młodzik gra się 2 x 30 min) . 6 goli strzelił Benedyktowicz, po 3 Baca, Wypart, Borys, po 2 Wroński, Kurowski, Ziętek, Kosiba, Sługocki, oraz 1 Kucharski.
Skład Śląska: Sierda, Baca, Borys, Benedyktowicz, Kosiba Kucharski, Kurowski, Wypart, Wroński oraz Sługocki, Ziętek.

Młodzicy AP Śląsk II (OLM, trener Domagalski) pokonali Unię Wrocław 11:0. Po 2 gole , strzelili Raszewski, Zawada, Kawałek i Suski a pRozpara, Suski, Gawłowicz, o 1 Kaczmarski, Kolcun Rozpara.
Skład Śląska: Kaczmarski, Oliwa, Rozpara, Suski, Gawłowicz, Kawałek, Sobolewski, Zawda, Ziemba, oraz Raszowski,Nowak, Kozak, Andrzejewski, Kolcun



KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane


Ostatni mecz
Ekstraklasa 2017/2018
14 października 2017r., 20:30
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
0:2
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2017/2018
23 października 2017r., 18:00
Wisła Płock
Śląsk Wrocław

Sonda
O co będzie walczyć Śląsk w tym sezonie?
mistrzostwo Polski
europejskie puchary
górną ósemkę
utrzymanie
 
Piłkarz meczu
Piłkarzem Meczu
w meczu z
Lech Poznań
został

Robert Pich
Wybierz Piłkarza Meczu z
Sandecja Nowy Sącz
Śląsk info
12.kolejka Ekstraklasy:

13.10.2017(18:00)
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0

13.10.2017(20:30)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1

14.10.2017(15:30)
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2

14.10.2017(18:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 1:1

14.10.2017(20:30)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2

15.10.2017(15:30)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

15.10.2017(18:00)
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0

16.10.2017(18:00)
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0



Polecane video


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: oprawa kibiców


Sport Track IV liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.Foto-Higiena Gać 10 25 24-10
2.Śląsk II Wrocław 10 19 22-7
3.Górnik Wałbrzych 10 19 20-13
4.Bielawianka Bielawa 10 19 12-11
5.Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 18 22-13
6.Sokół Marcinkowice 10 16 23-15
7.Polonia-Stal Świdnica 10 15 15-10
8.Unia Bardo 10 15 21-23
9.Nysa Kłodzko 10 14 22-20
10.Sokół Wielka Lipa 10 13 13-16
11.Polonia Trzebnica 10 11 11-15
12.Wiwa Goszcz 10 11 12-24
13.Piast Żerniki 10 9 14-18
14.MKP Wołów 10 9 13-21
15.Karolina Jaworzyna Śląska 10 8 9-23
16.Pogoń Oleśnica 10 2 7-21
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Zagłębie Lubin 12 23 19-10
2.Lech Poznań 12 22 17-7
3.Górnik Zabrze 12 22 25-17
4.Jagiellonia Białystok 12 20 15-13
5.Wisła Kraków 12 20 15-14
6.Legia Warszawa 12 19 13-11
7.Korona Kielce 12 18 14-12
8.Śląsk Wrocław 12 17 15-15
9.Wisła Płock 12 17 12-15
10.Sandecja Nowy Sącz 12 16 12-12
11.Arka Gdynia 12 16 11-12
12.Lechia Gdańsk 12 11 15-17
13.Cracovia 12 10 15-20
14.Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 9 9-15
15.Pogoń Szczecin 12 9 9-17
16.Piast Gliwice 12 9 11-20
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

Wyszukiwarka
 
Ostatnie tweety

http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl