Róbert Pich: Jesteśmy mocną drużyną

23.09.2017 (00:58) | FPP | skomentuj (3)
PichWypowiedź Róberta Picha po meczu.


 

Myślę, że dobrze zagraliśmy. To stąd się wziął taki wynik oraz fakt, że Lech nie stworzył praktycznie groźnej sytuacji. Nasza forma idzie do góry i z tego się bardzo cieszymy. Widać na boisku, że wierzymy w siebie i nasze mecze dobrze wyglądają.
Ćwiczymy kilka elementów na treningach i to widać w tej grze. Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dobrze się czujemy przy piłce. Te ostatnie mecze pokazały, że jesteśmy mocną drużyną. Jak będziemy tak grać naszą piłkę, to wierzę, że tych punktów będziemy zbierać.
Sezon dopiero się rozpoczął, jeszcze nie gadamy o tym, co możemy osiągnąć. Staramy się patrzeć tylko na najbliższe mecze. Zawsze chcemy powtórzyć to, co pokazaliśmy w meczu i ciągle poprawiać swoją grę. Jedziemy na Sandecję i tak samo chcemy tam pokazać naszą dobrą formę i grę.

KOMENTARZE
gargamel(2017-09-23 14:49:00)
Będzie z tego chleb - skrzydłowi - Pich Kosa - środek chyba najlepszy w Polsce - Sito Chrapek i Vacek - napastnicy król strzelców Robak. Pieknie sie to oglądało. Wszyscy bardzo dobrze zagrali - jest chemia w tym zespole.
~jzw(2017-09-23 10:42:36)
Hej Śląsk! - Brawo Robert - za ten pokaz waleczności z rozsądkiem. Z liderem ekstraligi tak należało zagrać. Nie było żadnej straconej piłki.Twój gol to wynik takiej gry. Należy dodać , że tak grał i dlatego wygrał Nasz WKS -- Hej Śląsk!
~Lolek(2017-09-23 09:16:20)
Aż się miło patrzy teraz na grę. Widać, że staje się drużyna. Byłem na początku sceptycznie nastawiony do ruchów włodarzy Śląska ale teraz zwracam honor.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane