Jakub Wrąbel: Zamierzamy zajść jak najwyżej w tabeli

22.09.2017 (23:48) | Pawlak | skomentuj (0)
Pierwszy mecz z czystym kontem. Jak oceniasz swój dzisiejszy występ?
Jakub Wrąbel: Nareszcie, w dziesiątym meczu, udało się zachować czyste konto. Wiadomo, że nie tylko ja, ale cała drużyna na to pracowała. W tym meczu nie miałem za dużo roboty. Zespół dobrze zagrał w defensywie. Cieszymy się, że udało się nareszcie zagrać na zero z tyłu.


 

Mecz z liderem, który nie stworzył sobie żadnej sytuacji. Czy to dla Was zaskoczenie?
Przed każdym meczem analizowana jest gra przeciwnika. Jesteśmy w bardzo dobrej dyspozycji. Ostatnio Legia zobaczyła jak ciężkie warunki potrafimy stworzyć. Wydaje mi się, że każda drużyna, która tutaj przyjedzie, będzie miała ciężkie zadanie przed sobą.

W poprzednich meczach trafiłeś dużo bramek, choć było widać, że Twoja forma rosła. Czy ten dzisiejszy występ doda Ci pewności siebie? Czy jakoś ciążyło to na Tobie, że zawsze traciliście bramkę?
Wiadomo, że miło jak uda się zachować czyste konto. Z każdym, meczem czuję się coraz pewniej. Drużyna mi pomaga. Bardzo dobrze współpracujemy i mam wrażenie, że może być tylko lepiej.

Pokonaliście mistrza Polski oraz lidera. Jakie stawiacie sobie cele na ten sezon?
Nikt otwarcie nie mówi, że chcemy jakieś konkretne miejsce. Zamierzamy zajść jak najwyżej w tabeli. Co to nam da, zobaczymy na koniec sezonu.

Czy trudno się krytykować, krzyczeć, jako bramkarz, na kolegów, którzy często są starsi od Ciebie o dekadę?
Zawodnicy są sami przyzwyczajeni, że ktoś ich "opierdziela". Oni sami mówią, żebym ich ustawiał, dawał swoje uwagi. To jest naturalna kolej rzeczy. Fakt, że jestem 10 lat młodszy, wydaje mi się, że niezbyt im przeszkadza. Gramy w jednym zespole.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane