Kosecki: Umieliśmy się podnieść

17.09.2017 (11:03) | Banan | slaskwroclaw.pl | skomentuj (4)
Jakub Kosecki: Cieszę się też z wyniku. Górnik stworzył sobie kilka bardzo dobrych okazji, ale my tym samym odpowiadaliśmy. Trudny teren, gorąca atmosfera i trzeba szanować ten punkt. Jeśli nie umiesz wygrać, musisz zremisować.


 

Mimo że dwa razy przegrywaliśmy, umieliśmy się podnieść. To na pewno doda nam dużo pewności przed kolejnymi meczami.

Z Legią i Górnikiem zdobyliśmy 4 punkty, a przed nami spotkanie z Lechem. Musimy znów być bardzo skoncentrowani i grać właśnie taką piłkę, jak w meczu z Górnikiem. Liczymy na naszych kibiców, dawno nie przegraliśmy na Stadionie Wrocław i chcemy to podtrzymać.

KOMENTARZE
~michal(2017-09-19 11:14:52)
do kibic KSG
dobrze, że wy grzeszycie kulturą... szczególnie jak bluzgacie i ślecie afronty pod adresem drużyny, która w danym dniu u Was nie gra... poza tym to u Was kiedyś frekwencja była marna, więc wprowadzili bilety po 5zł...
~Kibic KSG(2017-09-18 16:27:03)
Remis jest dla WKS rzeczywiście sukcesem: cieszcie się. Kibiców macie marnych: nie stać ich na doping, dobrzy są w obrazaniu przeciwnika, rzucaniu petard i odpalaniu rac. Kulturę chyba przywiezliscie zza Buga.
~Jap(2017-09-17 23:11:54)
Ty sie umiales podniesc nawet killa razy. Co dostales pilke, zaliczales glebe. Przypakuj troche, nabierz masy bo az zal dupe sciska patrzac, jak cie przeciwnik obija.Wez przyklad z Picha i Piecha.
~wks(2017-09-17 18:44:41)
moglismy miec kadziora ,a tak placimy 68 tys koseckiej,
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane