Jan Urban: Wracamy z Zabrza zadowoleni

17.09.2017 (08:30) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
Jan Urban: I znowu mamy dobry mecz w Zabrzu. Powiem tak - przyda się polskiej lidze takie Atletico Madryt. Bo tak gra w piłkę Górnik. Są bardzo agresywni, niezwykle mocni fizycznie. Wręcz demolują przy stałych fragmentach gry. Mają wielką wiarę, że to się powiedzie. Dziś wszystkie cztery bramki padły po stałych fragmentach.


 

Początek był dosyć nerwowy w naszym wykonaniu, Górnik miał przewagę, kilka rzutów rożnych. Aż w końcu zdobyli gola i prowadzili. Potem wydawało się, że zaczynamy grać, po przerwie dwie bardzo dobre sytuacje miał Cotra. Za pierwszym razem - gdyby trafił piłką w światło bramki - mielibyśmy gola. A chwilę później trafił w słupek i Robert Pich nie zdołał zamknąć tej akcji. Wyrównaliśmy, ale stały fragment znów przyniósł prowadzenie gospodarzom. Dlatego cieszymy się z tego punktu. Wiemy, że Górnik zrobił bardzo wiele, by ten mecz wygrać. Wracamy z Zabrza zadowoleni.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane