Robert Pich: Drużyna zagrała dobrze

26.08.2017 (00:28) | don | skomentuj (1)
Cieszy mnie , że dzisiaj wygraliśmy. Cieszy mnie to, że udało mi się strzelić bramkę. Najważniejsze jest to, że wygraliśmy i drużyna zagrała dobrze.


 

Jak Ty się czujesz? Jesteś gotowy na 90 minut?
Mamy teraz przerwę, mamy jeden sparing. Mamy czas potrenować, wierze, że w następnym meczu będę przygotowany na 90 minut.

Jaka atmosfera w drużynie po takiej wygranej w końcówce?
Atmosfera jest super, wiemy, że to był bardzo ważny mecz. Gdybyśmy nie wygrali to bylibyśmy na dole w tabeli. Teraz idziemy trochę do góry i jest ważne żeby zbierać teraz punkty. Jest ważne, że udało nam się w drugiej połowie odrobić tę bramkę do szatni.

Rozmawialiście o faulu na Michale Chrapku? Był faul?
Ciężko powiedzieć. W pierwszym momencie na szybko nie wiedziałem czy jest faul czy nie. Może tam był mały kontakt, chociaż nie widziałem dokładnie. Sędzie to widział lepiej.

Byłeś rozczarowany, że na ławce zacząłeś mecz?
Mówiłem, że jestem gotowy do gry. Myślę, że dobrze trener zdecydował bo nie wiem czy wytrzymałbym 90 minut. Nie mam do trenera pretensji, teraz mamy tydzień na to żeby się przygotować do następnego meczu na 90 minut.

KOMENTARZE
~wrocek(2017-08-26 15:43:39)
PICH-PAF GOL !!!Dobrze że już wróciłeś Robert.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane