Dwugłos trenerski

25.08.2017 (23:22) | don | skomentuj (4)
Poniżej prezentujemy analizy Michała Probierza i Jana Urbana dotyczące dzisiejszego spotkania.


 

Michał Probierz: Piłka nożna uczy pokory
Początek meczu mieliśmy dobry, stworzyliśmy kilka sytuacji. Za szybko oddawaliśmy strzały, nie dograliśmy piłki. Po błędzie straciliśmy bramkę i tego bardzo szkoda bo mieliśmy mecz pod kontrolą. Byliśmy dobrze zorganizowani, potrafiliśmy się utrzymać przy piłce. Bardzo dużo złego zrobiły nam urazy. Nie takie zmiany planowaliśmy, ale musieliśmy zmienić Drewniaka i Wójcickiego. W drugiej połowie w końcówce mieliśmy dwie kontry, których nie udało się wykorzystać i przegraliśmy to spotkanie. Nie ma się co nad sobą rozczulać, trzeba chłopaków zebrać. Piłka nożna uczy pokory, trzeba mieć bardzo silny charakter. Przerabiałem to nie raz w swojej karierze trenerskiej.

Jan Urban:Zasłużyliśmy na trzy punkty
Wydaje mi się, że dobrze graliśmy w piłkę. Nie chcieliśmy grać piłki kontaktowej, siłowej. Wiedzieliśmy, że Cracovia to zespół agresywny, grający dużo długich piłek. Cracovia to zespół dysponujący wieloma zawodnikami o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Musieliśmy się ustrzec gry w powietrzu, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry i to nam się udało. Zrobiło się nerwowo w końcówce pierwszej połowy, mieliśmy piłkę, mogliśmy spokojnie grać. Strata, pozwoliliśmy na wrzutkę i bramka. Fajnie, że zespół grał podobnie w drugiej połowie. Zmusiliśmy Cracovię do biegania za piłką, musieli się dużo nabiegać bo często zmienialiśmy grę z jednej strony na drugą i stworzyliśmy sobie sytuację. Całe szczęście, że mamy trzy punkty, na które moim zdaniem zasłużyliśmy.

Filmy z konferencji zamieścimy w najbliższym czasie.

KOMENTARZE
~Luk(2017-08-27 01:07:00)
No cóż Wro ja z Toba dyskutował nie będę bo sam pokazałeś się z burackiej strony swoim komentarzem... Niewątpliwie należy się cieszyć z tego niebywałego sukcesu i ale też dopóki trener będzie opowiadał banialuki że zagrali dobry mecz a ja widze te głupi straty piłki w środku i niekiedy pasywną grę to będę o tym pisał a jak chcesz aby Twoja radość pozostała niewzburzona to nie czytaj.
~acme(2017-08-26 18:09:39)
Jak to jest kreciki sprzedają Jacha za 2mln euro a my oddajemy japończyka za czapkę śliwek
~Wro(2017-08-26 09:42:32)
Panie Luk idź pan na pole i zameldowuj koniowi on ma dużą głowę to Pana wysłucha.Zamiast cieszyć się ze zwycięstwa jak burak szuka Pan negatywów zwykłe Polskie bagienko ale tak to mają niedowartosciowani ludzie.
~Luk(2017-08-26 01:27:05)
Do dobrej gry to jeszcze naprawde dużo brakuje panie trenerze Urban. Cracovia w tym sezonie jest słabiutka a karnego nie powinno być. Piłkarsko oczy czasami bolały więc nie ma się czym podniecać. I nie chodzi mi o malkontenctwo tylko realizm
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane