Robak: Muszę dostawać mniej kartek

19.08.2017 (23:42) | adrdan95 | skomentuj (9)
Poniżej prezentujemy pomeczowy wywiad z napastnikiem Śląska Wrocław Marcinem Robakiem:


 

Remis na boisku wicelidera to dobry wynik? Jesteście zadowoleni?
Na gorąco ciężko powiedzieć, czy jesteśmy zadowoleni. Jagiellonia prowadziła w tym spotkaniu i miała okazje do strzelenia kolejnych. Jakby było 2:0 dla nich to byłoby po meczu. Jednak my po jednej z kontr doprowadziliśmy do remisu. Na pewno trzeba się cieszyć z tego punktu, bo to my goniliśmy wynik.

Jak to możliwe, że napastnik będzie pauzować już po pięciu kolejkach?
W niektórych sytuacjach nie potrzebnie faulowałem na przykład w dzisiejszym meczu. Chciałem uratować sytuację po złym przyjęciu piłki, ale trafiłem Grzyba. Według mnie nie była to zasłużona kartka, bo był to mój pierwszy faul. Burliga na przykład faulował częściej, a kartki nie dostał. Jednak na pewno muszę wyciągnąć wnioski z tych pierwszych pięciu spotkań, żeby tych kartek dostawać jak najmniej.

Jak Twoim zdaniem będzie wyglądać Śląsk w meczu z Cracovią bez Ciebie?
Mamy Arka Piecha, który jest w dobrej dyspozycji. Mam też nadzieję, że wrócę niektórzy kontuzjowani zawodnicy.

KOMENTARZE
~Jonas(2017-08-23 21:57:06)
Stilic w Widzewie, Vacek za drogi, a Bobowiec nie wyłożyć kasy na nowego gracza bo w kasach już pustki
~Mongoloid(2017-08-22 20:45:36)
Co do Masłowskiego to Legia chce się go koniecznie pozbyć. Prezes Mioduski mówił o tym w wywiadzie:

"Nie jest tajemnicą ani zaskoczeniem, że Steeven Langil czy Michał Masłowski nie mają przyszłości w Legii. Oni są tego świadomi. Z Langilem już rozwiązaliśmy kontrakt. Z Masłowskim jeszcze nie wiem, co zrobimy. Kilka miesięcy temu rozmawialiśmy o zakończeniu współpracy, ale chciał otrzymać większość pieniędzy z umowy (wygasa w czerwcu 2019 r.), nie dwie czy trzy pensje."

Tylko niewiadomo czy ten piłkarz się w ogóle do czegokolwiek nadaje.
jkl(2017-08-22 17:00:40)
Heh...
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,kamil-vacek-za-drogi-dla-slaska-wroclaw-lotto-ekstraklasa,artykul,808472,1,789.html
~bojar(2017-08-21 21:02:44)
Będzie rozgrywający!

Śląsk do końca tego tygodnia zakontraktuje albo Kamila Vacka lub Semira Stilicia! WKS rozmawia z obaj panami jednocześnie i to jeden z nich będzie ostatnim wzmocnieniem wojskowych!

info z profilu Śląsk Wrocław Fans na fejsie
~exiter(2017-08-21 20:53:57)
do kibic- co ty z tym Masłowskim? Nigdy nic nie osiągnął i nie osiągnie. Proponujesz następny chłam do brania pieniedzy za mikre umiejętności.
~aaabbbccc99(2017-08-21 14:03:27)
Nieoficjalnie Śląsk prowadzi negocjacje z dwoma piłkarzami na pozycję "10" Stilicem (b.Wisła) i Kamilem Vacekiem (b.Piast Gliwice).
~corben dallas(2017-08-21 10:58:28)
... i nie rąbać kebsów po nocy, bo potem człowiek rusza się jak robak w smole. Dobrze, że już wiesz, że tych kartek nie należy łapać. Było już na szkoleniu z zasad gry, że druga żółta w jednym meczu to kartka czerwona i ona eliminuje z dalszego udziału w meczu?
jkl(2017-08-21 09:18:24)
Nie ma kasy na transfery.. Trzeba doplacac do stadionu.
~kibic(2017-08-20 11:59:10)
Trzeba sprowadzic rozgrywającego, Stilic albo Masłowski napewno będą lepsi niż madej.
Panowie Bobowiec Matysek prześpicie to,to będzie dramatyczna walka o utrzymanie, a nie ma podziału punktów wiec wiosną bedzie bardzo trudno i moze się okazać że za póżno. Zrobiliście kilka fajnych transferów, ale drużyna wygląda jak dom w stanie surowym, bez wykończenia nie da sie tam mieszkać.
Nawet jakby wszyscy byli bez kontuzji, to dalej widać gołym okiem że potrzeba 2-3 zawodników - rozgrywający priorytet, defensywny pomocnik bezwzględnie potrzebny i jeszcze jeden skrzydłowy. A kontuzje będą i kartki też. Więc do roboty, zakończcie dobrą pracę transferową, klub się nie zawali od tego a trener będzie miał wybór , beda wyniki, ludzie przyjdą na stadion. Nasi juniorzy nie nadają się do ekstraklasy, na siłe sie nie d az nich zrobić piłkarzy.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane