Mamrot: Straciliśmy dzisiaj dwa punkty

19.08.2017 (23:13) | adrdan95 | skomentuj (0)
Nie będę ukrywał, że straciliśmy dzisiaj dwa punkty. Pierwsza połowa ze wskazaniem na nas, ale sytuacji nie było za dużo. Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęliśmy, mieliśmy dwie bardzo dobre sytuacje, aby podwyższyć wynik na 2:0, ale obijaliśmy słupki. Na pewno mogliśmy lepiej zachować się przy straconej bramce. Nie potrzebnie szybko oddaliśmy Śląskowi piłkę. Z mojej perspektywy uważam, że byliśmy bliżej zwycięstwa. Na pewno szkoda tych straconych punktów.


 

Chciałem się spytać o wszystkie zmiany?
Dwie zmiany były wymuszone natomiast Karol Świderski nie jest w pełni sił i dodatkowo grał na pozycji, do której nie jest przyzwyczajony. To kosztowało go trochę zdrowia. W przypadku dwóch pozostałych zawodników myślę, że nie są to poważne kontuzje.

Jak oceni Pan postawę Przemysława Frankowskiego?
Miał udział przy strzelonej bramce. Zaliczył asystę drugiego stopnia. Jednak widać, że brakuje mu jeszcze trochę od strony fizycznej. Myślę, że z każdym meczem będzie coraz lepiej.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane