Piech: Z przebiegu całego meczu byliśmy lepszym zespołem

15.08.2017 (21:04) | adrdan95 | skomentuj (8)
Poniżej prezentujemy pomeczowy wywiad z napastnikiem Śląska Wrocław Arkadiuszem Piechem:


 

Zacznijmy od Twojej sytuacji, bo gdybyś strzelił byłoby 2:0 i zgodzisz się, że wtedy byłoby po meczu?
Dokładnie. Muszę się z Wami zgodzić. Gdybym strzelił na 2:0 byłoby już po meczu, bo kontrowaliśmy gdzieś ten mecz. Z przebiegu całego meczu byliśmy lepszym zespołem, ale niestety daliśmy sobie zabrać trzy punkty.

Gra na dwójkę napastników dobrze wyglądała. Dałeś dobrą zmianę, przy golu Robaka absorbowałeś rywali. To wszystko chyba idzie w dobrym kierunku jeśli chodzi o grę ofensywną?
Myślę, że tak. Lepiej to wszystko wygląda. Wiadomo muszę rozwiązać ten worek z golami. Dzisiaj Janem Mucha stanął mi na przeszkodzie i uratował swój zespół.

Co się stało w tej końcówce? Dlaczego nie pierwszy raz tak się stało?
To jest młody zawodnik. Brakuje mu jeszcze doświadczenia. Krzyczeliśmy do niego, ale wiadomo on jest młody i mało doświadczony. Inny zawodnik wybiłby tą piłkę gdzieś daleko. Ja z Robakiem ustawiliśmy się do podania, ale cóż zachowaliśmy się jak jakieś dziady w tej końcówce i tylko możemy być na siebie źli.

Trudno jest się podnieść, czy raczej przeciwnie?
Wiadomo, liczyliśmy na tą wygraną u siebie, bo u siebie trzeba wygrywać. To mobilizuje i dodaje pewności siebie. Jedziemy teraz na Jagiellonią i na pewno łatwo nie będzie. Jak nie będziemy u siebie zdobywać punktów to potem może być ciężko. Nie możemy się załamywać. Jest dopiero początek sezonu, ale potem nie ma podziału punktów więc trzeba zacząć zbierać punkty.

Chciałbyś, żeby Śląsk grał dwójką napastników?
Różne są mecze i z różnymi drużynami się gra. Z jednymi można tak zagrać z innymi nie. My mamy trochę kontuzji, bo Sito Riera, czy Robert Pich. Teraz chyba wypadł Jakub Kosecki. Nie mamy też jakoś dużej kadry, musimy robić roszady. Jednak decyzja należy do trenera.

KOMENTARZE
~sonita1999(2017-08-17 12:04:18)
Z tego co ja widziałam to był faul chrapka a nie Łuczaka .Łuczak próbawał wyjechadz z piłką i mysle że szedł na faul i to go troche zgubiło dziubnoł jednego zostało mu jeszcze 2 i tu stracił ,ale po faulu Chrapka był czas żeby sie zorganizować a nie kopać się po głowach tak że reszta drużyny też nie jest bez winy Pozdrawiam
~Mongoloid(2017-08-16 22:23:57)
Abm - chyba nie. W skrocie na Ekstraklasa.tv ten fragment został niestety wycięty.
~Abm(2017-08-16 20:32:44)
Jest możliwość obejrzenia tego faulu Łuczaka?
~jzw(2017-08-16 20:22:28)
Hej Śląsk! ---Od lat to samo ==Wszyscy grają do końca TYLKO nie ŚLĄSK –Jak się przeanalizuje zachowanie "rutyniarzy WKS" w tych ostatnich 5 minutach to młody Łuczak o dziwo, wziął na siebie całą grę w tych ostatnich minutach - Miał 2 akcje w obronie - PIERWSZA w 94 min. gdzie super zachował się „na prawej stronie obrony” - odebrał piłkę i dał się sfaulować oraz ta DRUGA ==tj. próba szybkiego wyjścia z piłką w 95 min. „po lewej stronie obrony” - gdzie zawodnik Termaliki wszedł mu w nogę, udając faul - Sędzia "to kupił" i dał im rzut wolny. TO ciekawe , że 20 latek - wychowanek WKS-u bierze na „swoje barki” grę całego zespołu w tych ostatnich minutach—A „co grali” Ci wszyscy „starzy wyjadacze kopanej” obecni gracze WKS !!!! …….Ciekawe , że od lat w WKS Śląsk Wrocław jest bez zmian. Jakże widać w zespole WKS brak tzw. „gryzienia trawy” w tych ostatnich minutach meczu ==Ale, jak brak sił – TO się jednak „ robią pozoranci” = a nie piłkarze jak mawiał swego czasu trener Lewy--...wow AREK gdyby STRZELIŁ tego gola w 80 min. to nie byłoby sprawy...
~Lolek(2017-08-16 16:27:46)
Ale jaja, to jak chyba oglądałem inny mecz. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, przynajmniej póki co Śląsk jest drużyną pretendującą do spadku ale wydaje mi się, że się przełamią i ważne i ciekawe mecze wygrają. Z górną ósemką będzie jednak problem.
Mitko(2017-08-16 11:38:35)
Prawda jest taka, że gdyby Piech nie zapomniał, że ma też lewą nogę i nią uderzał dogranie z prawej strony, to byłby gol, a tak siłą rzeczy musiał trafić w bramkarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~StarDust25(2017-08-16 09:38:24)
chyba oglądałem inny mecz.
~Gosc(2017-08-16 08:54:02)
Co z tego jak nie wygrali zawsze tak mowia
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane