Marcin Robak: Po mojej bramce zaczęliśmy grać lepiej

15.08.2017 (18:36) | Pawlak | skomentuj (4)

Kolejny Twój mecz z golem ale niestety znowu bez zwycięstwa.
Marcin Robak: Wszyscy już chyba myśleli na stadionie, że Śląsk zdobędzie w tym meczu trzy punkty. Ostatnie dośrodkowanie w pole karne i Termalica strzela równo z gwizdkiem sędziego bramkę na 1:1. Uciekły nam dwa punkty.


 

Sam chyba też byłeś pewien, że faktycznie dzisiaj wygracie.
Przede wszystkim po mojej bramce zaczęliśmy grać lepiej. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu na pewno nie była najlepsza. Prowadząc - było więcej spokoju, lepszego operowania piłką. Mieliśmy okazję zdobyć drugiego gola. Szkoda, że się nie udało, bo byłoby po meczu. Dośrodkowania rywali były groźne i ostatecznie udało im się wyrównać.

Czy lepiej Ci się grało z Piechem, na dwóch napastników?
Arek przede wszystkim dał dobrą zmianę. Doszedł do kilku groźnych sytuacji, mógł też zdobyć bramkę. Jego wejścia na pewno pomogły nam naciskać bardziej na ich obronę.

Taka porażka bardziej dołuje czy może jest takim bodźcem, który Wam pomoże?
Pewności na pewno nie daje. Gdybyśmy wygrali to byśmy mieli już 7 punktów. Każde zwycięstwo zwiększa morale w drużynie. Utrata bramki w ostatniej minucie meczu nie pomaga. Ale to już jest za nami. Trzeba się skupić na kolejnym spotkaniu.

KOMENTARZE
Mitko(2017-08-16 11:50:07)
Dla mnie Robak to jedyna pozytywna postać w Śląsku. Niepotrzebnie nie traci sił, potrafi utrzymać się przy piłce, wie kiedy co zagrać, a na koniec zawsze zrobi swoje !
~Luk(2017-08-15 23:08:17)
Trener i piłkarze jak widze żyją w trochę innej rzeczywistości, od strzelenia bramki zaczęła się rozpaczliwa obrona wyniku a od 80 minuty to już im się biegać nie chciało widać było to dokładnie. Z drugiej strony zaraz po meczu w wywiadzie telewizyjnym trener uchylił rąbka swojej cudownej taktyki że mieli bronic tego wyniku. OBRONA WYNIKU JEDNOBRAMKOWEGO Z TERMALIKĄ NA WŁASNYM STADIONIE? Przeciez to sa jakieś żarty ten trener jest do wylania w pierwszej kolejności bo spuści ten klub do drugiej ligi.
Ps Prosba do prezesow, prezydenta miasta kogokolwiek kto ma moc decyzyjną. Tutaj potrzebny jest wstrzas inaczej szkoda marnowac miejskie pieniadze!
Tęcza Warszawa(2017-08-15 19:45:07)
co tam mecz, zbliża się noc, czas na kebsa..
~Tomeminem(2017-08-15 18:56:14)
Ten kto zna Śląsk to wie, że nikt nie był pewny zwyciestwa w tej "90+" minucie...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane