Co słychać u zgód?

28.03.2017 (16:57) | adrdan95 | przegladsportowy.pl | skomentuj (0)

Slezsky FC Opawa awansował do półfinału MOL Cup. Opawianie pokonali na własnym stadionie 2:1 Brno. Bramki dla gospodarzy zdobyli Jakub Janetzky w 64 minucie oraz Jan Schaffartzik 14 minut później.

Lechia Gdańsk

Lechia pokonała w sparingowym meczu A-klasowego Jezioraka Iława 11:0, a jedną z bramek zdobył wracający po kontuzji Bartłomiej Pawłowski. W gdańskiej bramce grał Lukas Raeder, były golkiper Bayernu Monachium, który jest w Gdańsku na testach.

Bartłomiej Pawłowski wrócił do zdrowia po kontuzji. – Cieszę się, że w końcu mogłem zagrać. Cieszy mnie też bramka, którą udało mi się zdobyć w końcówce spotkania – mówi zawodnik Lechii Gdańsk.

Następny mecz: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, niedziela 2 kwietnia godz. 18:00 (Ekstraklasa, Kolejka 27)

Miedź Legnica

Petteri Forsell wystąpił w reprezentacji Finlandii w meczu z Turcją w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018. Środkowy pomocnik Miedzi wszedł na boisko w 84. min, kiedy jego zespół przegrywał już 0:2 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Następny mecz: Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica, sobota 1 kwietnia godz. 17:45 (I liga, Kolejka 24)

Motor Lublin

Wiosną, jak na razie, nie ma mocnych na piłkarzy Motoru. Lublinianie po wcześniejszych zwycięstwach u siebie z Cosmosem Nowotaniec 2:0 i na wyjeździe z JKS 1909 Jarosław 2:1, w sobotę pokonali w Daleszycach Spartakus 2:1. Dzięki kolejnym trzem punktom żółto-biało-niebiescy awansowali na piąte miejsce w tabeli.

Następny mecz: Soła Oświęcim – Motor Lublin, środa 29 marca godz. 16:00 (III liga, Kolejka 18)

Skrót meczu: Spartakus Daleszyce – Motor Lublin

Slezsky FC Opawa

Slezsky FC Opawa awansował do półfinału MOL Cup. Opawianie pokonali na własnym stadionie 2:1 Brno. Bramki dla gospodarzy zdobyli Jakub Janetzky w 64 minucie oraz Jan Schaffartzik w 14 minut później.

Następny mecz: Slezsky FC Opawa – Pardubice, sobota 1 kwietnia godz. 18:00 (Dywizja 2, Kolejka 20)

Skrót meczu: Slezsky FC Opawa – Brno