Porażka rezerw

28.01.2017 (09:59) | Jacko | skomentuj (0)
W pierwszym tegorocznym sparingu rezerwy Śląska przegrały w Trzebnicy z Polonią 2:3. W zespole gospodarzy wystąpiło kilku starych dobrych znajomych, trzech Krzysztofów: Wołczek, Ulatowski i Ostrowski. Do przerwy Śląsk przegrywał 0:1 a bramkę strzelił wychowanek Śląska Rafał Miazgowski. W II połowie trzebniczanie dołożyli kolejne dwa gole. W końcówce mający dość dużą przewagę Śląsk zdołał zmniejszyć rozmiary porażki za sprawą dwóch goli Przybylskiego.

Skład Śląska: Mynarski (Szermach) - Repski, Cieśla, Poprawa, Płóciennik - Testowany, Kubacki, Kohut, Pałaszewski, Matusik, Czerwiński oraz A.Sobczak, Kuriata, Kierkiewicz, Przybylski, Ostrowski.