Amber Cup już w sobotę

06.01.2017 (22:23) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (2)

W sobotę o godzinie 10 w Ergo Arenie w Gdańsku rozpocznie się halowy turniej Amber Cup. Śląsk Wrocław w grupie B zmierzy się ze Stomilem Olsztyn oraz Fabryką Futbolu. W kadrze WKS-u znaleźli się: Kamenar, Engels, Roman, Dankowski, Budzyński, Wiech, Dwali, Riera, Idzik, Łyszczarz, Grajciar oraz Stjepanović.



 

Harmonogram:
Grupa A: Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Reprezentacja Polski w beach soccerze
Grupa B: Śląsk Wrocław, Stomil Olsztyn, Fabryka Futbolu

14:10 Reprezentacja Polski w beach soccerze - Chojniczanka Chojnice
14:40 Stomil Olsztyn - Fabryka Futbolu
15:15 Lechia Gdańsk - Chojniczanka
15:45 Śląsk Wrocław - Fabryka Futbolu
16:20 Reprezentacja Polski w beach soccerze - Lechia Gdańsk
16:50 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław
17:20 Mecz pokazowy finalistów turnieju rocznika 2007
17:50 (1 półfinał) 1A - 2B
18:20 (2 półfinał) 1B - 2A
18:55 Mecz pokazowy: artyści - sportowcy
19:20 FINAŁ



KOMENTARZE
~xyz (2017-01-07 16:49:10)
Wiech, Idzik... faktycznie messi mógłby się od nich sztuczek uczyć :D
~paw (2017-01-07 11:06:21)
Sami techniczni gracze:)
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane

Ostatni mecz
Ekstraklasa 2017/2018
25 lutego 2018r., 15:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
1:1
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2017/2018
28 lutego 2018r., 20:30
Lech Poznań
Śląsk Wrocław

Sonda
Waszym zdaniem, Tadeusz Paw
utrzyma Śląsk w bezpiecznej odległości od strefy spadkowej
awansuje z Wojskowymi do pierwszej "8"
spadnie do 1 Ligi
będzie trenerem na lata?
 
Piłkarz meczu
Piłkarzem Meczu
w meczu z
Cracovia
został

Piotr Celeban
Śląsk info
24.kolejka Ekstraklasy:

23.02.2018(18:00)
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0:0

23.02.2018(20:30)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:1

24.02.2018(15:30)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1:0

24.02.2018(20:30)
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2:1

24.02.2018(20:30)
Cracovia - Legia Warszawa 0:0

25.02.2018(15:30)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:1

25.02.2018(15:30)
Piast Gliwice - Wisła Kraków 0:0

25.02.2018(18:00)
Korona Kielce - Lech Poznań 1:0



Sport Track IV liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.Foto-Higiena Gać 15 35 37-19
2.Śląsk II Wrocław 15 31 33-13
3.Sokół Marcinkowice 15 28 33-20
4.Bielawianka Bielawa 15 28 18-16
5.Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 24 29-22
6.Unia Bardo 15 24 33-29
7.Sokół Wielka Lipa 15 23 24-21
8.Górnik Wałbrzych 15 23 26-24
9.Nysa Kłodzko 15 23 31-31
10.Polonia-Stal Świdnica 15 21 22-19
11.Piast Żerniki 15 19 22-23
12.Polonia Trzebnica 15 18 13-20
13.Wiwa Goszcz 15 15 21-34
14.MKP Wołów 15 13 17-28
15.Karolina Jaworzyna Śląska 15 9 13-37
16.Pogoń Oleśnica 15 5 12-28
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
Polecane video


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: oprawa kibiców


Wyszukiwarka
 
Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Jagiellonia Białystok 24 45 36-25
2.Legia Warszawa 24 45 35-24
3.Lech Poznań 24 40 32-17
4.Górnik Zabrze 24 40 46-37
5.Korona Kielce 24 38 39-31
6.Wisła Kraków 24 36 33-27
7.Wisła Płock 24 36 33-31
8.Arka Gdynia 24 33 26-22
9.Zagłębie Lubin 24 33 33-29
10.Śląsk Wrocław 24 28 29-38
11.Cracovia 24 26 30-34
12.Lechia Gdańsk 24 26 32-40
13.Piast Gliwice 24 24 24-33
14.Bruk-Bet Termalica Nieciecza 24 24 24-39
15.Pogoń Szczecin 24 23 27-38
16.Sandecja Nowy Sącz 24 22 24-38
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

Ostatnie tweety

http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl