Amber Cup już w sobotę

06.01.2017 (22:23) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (2)

W sobotę o godzinie 10 w Ergo Arenie w Gdańsku rozpocznie się halowy turniej Amber Cup. Śląsk Wrocław w grupie B zmierzy się ze Stomilem Olsztyn oraz Fabryką Futbolu. W kadrze WKS-u znaleźli się: Kamenar, Engels, Roman, Dankowski, Budzyński, Wiech, Dwali, Riera, Idzik, Łyszczarz, Grajciar oraz Stjepanović.



 

Harmonogram:
Grupa A: Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Reprezentacja Polski w beach soccerze
Grupa B: Śląsk Wrocław, Stomil Olsztyn, Fabryka Futbolu

14:10 Reprezentacja Polski w beach soccerze - Chojniczanka Chojnice
14:40 Stomil Olsztyn - Fabryka Futbolu
15:15 Lechia Gdańsk - Chojniczanka
15:45 Śląsk Wrocław - Fabryka Futbolu
16:20 Reprezentacja Polski w beach soccerze - Lechia Gdańsk
16:50 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław
17:20 Mecz pokazowy finalistów turnieju rocznika 2007
17:50 (1 półfinał) 1A - 2B
18:20 (2 półfinał) 1B - 2A
18:55 Mecz pokazowy: artyści - sportowcy
19:20 FINAŁ



KOMENTARZE
~xyz (2017-01-07 16:49:10)
Wiech, Idzik... faktycznie messi mógłby się od nich sztuczek uczyć :D
~paw (2017-01-07 11:06:21)
Sami techniczni gracze:)
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane


Ostatni mecz
Sparingi 2016/2017
18 stycznia 2017r., 12:00
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
3:3
Najbliższy mecz
Sparingi 2016/2017
20 stycznia 2017r., 16:00
Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów

Sonda
Trener Jan Urban...
awansuje ze Śląskiem do pierwszej ósemki
utrzyma Śląsk w Ekstraklasie, ale klub zakończy sezon w grupie spadkowej
spadnie ze Śląskiem do 1. ligi
zostanie szybko zwolniony
 
Piłkarz meczu
Piłkarzem Meczu
w meczu z
Arka Gdynia
został

Mariusz Pawełek
Śląsk info
20.kolejka Ekstraklasy:

16.12.2016(18:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2:0

16.12.2016(20:30)
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:0

17.12.2016(15:30)
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2:0

17.12.2016(18:00)
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1:2

17.12.2016(20:30)
Cracovia - Lech Poznań 1:1

18.12.2016(15:30)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 0:2

18.12.2016(18:00)
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5:0

19.12.2016(18:00)
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:1



Wyszukiwarka
 
Ostatnie tweety

Polecane video


Śląsk Wrocław - Legia Warszawa: oprawa kibiców WKS-u


III liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.GKS 1962 Jastrzębie 17 38 32-14
2.Ruch Zdzieszowice 17 33 25-14
3.Rekord Bielsko-Biała 17 29 30-18
4.Stal Brzeg 17 29 30-24
5.BKS Stal Bielsko-Biała 17 28 29-16
6.Skra Częstochowa 17 28 25-18
7.Pniówek Pawłowice Śląskie 17 26 30-28
8.Piast Żmigród 17 25 24-27
9.KS Polkowice 17 24 26-18
10.Ślęza Wrocław 17 24 28-29
11.Górnik II Zabrze 17 23 26-23
12.Miedź II Legnica 17 23 25-26
13.Falubaz Zielona Góra 17 20 22-31
14.Śląsk II Wrocław 17 17 19-26
15.Górnik Wałbrzych 17 14 10-22
16.Unia Turza Śląska 17 12 20-32
17.Lechia Dzierżoniów 17 11 11-27
18.Olimpia Kowary 17 11 21-40
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Jagiellonia Białystok 20 39 36-20
2.Lechia Gdańsk 20 39 31-24
3.Legia Warszawa 20 35 43-22
4.Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 33 24-26
5.Lech Poznań 20 32 29-19
6.Zagłębie Lubin 20 31 28-22
7.Pogoń Szczecin 20 26 31-27
8.Arka Gdynia 20 26 24-27
9.Korona Kielce 20 26 27-38
10.Wisła Kraków 20 25 30-35
11.Wisła Płock 20 24 25-27
12.Śląsk Wrocław 20 22 20-29
13.Piast Gliwice 20 22 21-33
14.Cracovia 20 21 29-27
15.Ruch Chorzów 20 20 28-37
16.Górnik Łęczna 20 18 21-34

Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl