Bereszyński: Już w tunelu wiedzieliśmy, że wygramy ten mecz

27.11.2016 (21:18) | Dominika Wręczycka | skomentuj (3)

Przed meczem mówiliśmy, że musimy dobrze wejść w to spotkanie, bo to nie będzie łatwy mecz. Dawno nie było tak, żebyśmy strzelili bramkę na początku meczu i mieli ułożone spotkanie. Tego nam brakowało i fajnie, że dzisiaj udało się to zrealizować z taką delikatną nawiązką, bo nikt nie spodziewał się, że będziemy wygrywać 3:0 po siedmiu minutach.

Fajnie, że tak się udało. Potem delikatne rozkojarzenie, bo Śląsk próbował tworzyć swoje sytuacje, a my mu w tym trochę pomagaliśmy. Natomiast myślę, że cieszy to, że 4:0, na zero z tyłu, gra defensywna była dobra, a ofensywna – widać po wyniku.

Myślę, że każdy z nas był przekonany już kiedy wychodził na spotkanie, już tu w tunelu, że wygramy. Jest w nas duża motywacja, pewność siebie i znamy swoje umiejętności, wiemy na co nas stać. Wszystko zależy od nas. Jeżeli będziemy wychodzić na każde spotkanie tak jak dzisiaj, zdeterminowani, skoncentrowani, to będziemy wygrywać z każdym.