Weekend juniorów

07.11.2016 (12:15) | jacko | skomentuj (0)

Udany weekend odnotowali juniorzy Śląska. Jedyne porażki zaliczyli w wewnętrznych derbach.

Juniorzy starsi AP Śląsk (CLJ, trener Horwat), zrewanżowali się Falubazowi Zielona Góra za sobotnią porażkę rezerw i zwyciężyli rywala 2:1 (0:0). Prowadzenie dla Śląska uzyskał w 63 minucie Bergier, wyrównał 13 minut później Król. Wynik meczu ustalił w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry Kuśnierz.
Skład Śląska Mynarski – Poprawa, Karykowski, Matuszewski, Taranek – Sztylka, Kuriata, Bergier – Fiks (Radoń), Czerwiński (Kuśnierz), Izydorczyk
Juniorzy starsi WKS Śląsk po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Olimpią Kamienna Góra 12 :0 poprawili ten rezultat, gromiąc na wyjeździe Victorię Świebodzice aż 20:0!!!! Wyjątkowymm wyczynem popisał się Max Fryczkowski , autor aż 10 goli. Pozostałe strzelili Rosiński 2, Stanisławek 2, Płóciennik, Goździewski, Kamiński, Łakomski, Mikuś, Tryba.

Skład Śląska Banach (46 Radosz) – Wasiński (60 Loongawa). Kamiński, Mikuś (60 Boruta), Mokwa – Tylki (65 Stanisławek), Tryba (70 Kazanecki), Rosiński, Płóciennik, Goździewski (60 Łakomski), Fryczkowki.
W Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych doszło do derbów pomiędzy AP Śląsk (trener Jawny) a WKS Śląsk (trener Maligranda). Wygrali ci pierwsi 3:0 (0:0) chociaż w ich szeregach brakowało kilku podstawowych graczy, Bramki strzelali Kotowicz, Tarka i Ostrowski
Składy drużyn
AP Śląsk Malinowski – Korytkowski, Kotyla, Korkosz, Golus – Żurawski, Boruń, Kotowicz – Oosiecki, Ostrowski, Plawgo oraz Dzwonik,., Tarka, Bończa-Pióro, Wójcik, Paluszek
WKS Śląsk Rak – Kamraj, Błoński, Supranionek, Kamiński, - Bialik, Głogowski, Mokrzycki – Aramowicz, Kotleszka, Winczura oraz Chojnacki, Jędryczka, Mularczk, Zawadzki.
Juniorzy starsi WKS Śląsk (OLJS, trener Dzigoński) wygrali wysoko swój kolejny mecz gromoąc w derbach Wrocławia Forzę 16:0. 5 goli strzelił Mikołajczak, po 2 Kurasiewicz, Osławski, Wojdon i Młynarczyk a po 1 Przyycień i obaj bramkarze Tatko i Jaremko z rzutów karnych.
Skład Śląska K.Jaremko (55' K.Tatko) - K.Piątkowski, K.Czarnecki, P.Piekarczyk (46' P.Bojdoł), K.Tarnawski - A.Gębarzewski, M.Kurasiewicz (46' J.Szymczak), S.Młynarczyk (46' A.Przybycień) - E.Szczepański, Ł.Wojdon (60' J.Osławski), R.Wyrwa (46' I.Mikołajczak)
W Lidze Okręgowej Juniorów Młodszych doszło do derbów między dwoma drużynami WKS Śląsk. Po wyrównanej I połowie wygrali zawodnicy z rocznika 2000 (trener Kamiński) pokonując 4:0 rok młodszych podopiecznych trenera Krupy.
Bramki strzelali Zdaniewicz 2 oraz Połomka i Murawski.
Śląsk 2000 Lupa (Konieczny) – Badowski, Barański, Czarnomski, Froń, Kluszczyński, Lobka, Murawski, Pająk, Połomka, Zdaniewicz oraz Szandrocho, Wawrzyniak, Malatyński, Derwich, Śmiałek
Śląsk 2001 Dziadura – Biliński, Frysztak, Jakóbczak, Michalak, Myjak, Pabiniak, Putkowski, Wiatrak Zima, Żygadło oraz Bieniek, Ogonowski, Wandel i Pikulicki